X بستن تبلیغات
5. Fixed

کریمی: اگر قهرمانی می خواهیم باید محکم و با روحیه بازی کنیم

بازیکن تیم فوتبال سپاهان اظهار کرد اگر قصد قهرمانی در لیگ را دارند باید از هفته‌های ابتدایی با روحیه به میدان بروند و امتیازات لازم را به دست بیاورند.

فرید بهزادی کریمی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره روند تمرینات تیم فوتبال سپاهان برای حضور در لیگ شانزدهم اظهار کرد: پس از اردوی شهرکرد که تمرینات هوازی را پشت سر گذاشتیم، روزها تمرینات تاکتیکی را در اصفهان دنبال می‌کنیم تا هماهنگی های لازم را به دست بیاوریم. البته کارهای بدنی هم در دستور کادرفنی است و پس از آن به اردوی بابل می‌رویم. باید تیمی را آماده لیگ برتر کنیم که از اعتبار سپاهان دفاع کند.

او درباره بازیکنانی که به این تیم پیوستند نیز گفت: همه بازیکنان‌مان در عین جوانی، بااخلاق هستند و خدا را شکر به خوبی با یکدیگر هماهنگ شدیم.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان درباره  همکاری با عبدالله ویسی نیز خاطر نشان کرد: پیش از این هم با پیشنهاد عبدالله ویسی مواجه شده بودم ولی به دلیل مشکل سربازی نتوانستم برای تیم او بازی کنم. خدا را شکر شرایطی مهیا شد که بتوانیم با یکدیگر  کار کنیم. او شرایط تمرینی و تاکتیکی خوبی دارد و با همه بازیکنان رفیق است.

بهزادی کریمی درباره حضور در تیم پر طرفداری مانند سپاهان هم عنوان کرد: خدا را شکر در تمرینات عادی تیم، هواداران بسیاری حاضر می‌شوند و ما را تنها نمی‌گذارند. همه مردم نظر مثبتی بر این تیم دارند. در رده ‌های پایه اصفهان بازی کردم و شرایط این شهر را می دانم چراکه خودم متولد شهرضا هستم.

این بازیکن درباره پیوستن جلال علی محمدی، هم تیمی سابقش در صبای قم به این تیم هم گفت: من و جلال از رده‌های پایه همدیگر را می شناسیم. بار دیگر شرایطی مهیا شد که در این تیم با هم بازی کنیم.  مصدومیت فصل گذشته او کاملا برطرف شده است و فکر می‌کنم فصل خوبی را پیش‌رو خواهیم داشت.

او درباره جایگاه سپاهان در لیگ شانزدهم نیز بیان کرد: هر تیمی که قصد قهرمانی داشته باشد، باید از هفته‌های نخست نتایج لازم را کسب کند. باید محکم و با روحیه لیگ را شروع کنیم و کمترین امتیازات را از دست بدهیم. سپاهان تیم بزرگی است و همه انتظار بالایی از ما دارند.

بهزادی کریمی در پایان و درباره دعوت به اردوی تیم ‌ملی هم گفت: همه بازیکنان آرزوی حضور در تیم ‌ملی کشورشان را دارند. قصد دارم با درخشش در سپاهان به تیم ‌ملی برسم. باید لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ‌ملی را داشته باشیم چراکه بسیار ارزشمند است.

انتهای‌ پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار