ترافیک نیمه سنگین در راه های کرمان

ترافیک نیمه سنگین در راه های کرمان

عصر خودرو- جانشین فرمانده پلیس راه استان کرمان گفت: ترافیک در راه های این استان طی روزهای اخیر نیمه سنگین بوده است.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ، سرهنگ علی رضایی افزود: ترافیک خودرو در راه های استان کرمان به سمت خراسان رضوی از عصر چهارشنبه نیمه سنگین اما روان گزارش شده است.
وی گفت: ترافیک در راه های این استان از سمت استان هرمزگان به سمت شهرستان بافت نیز نیمه سنگین و روان است.
وی ادامه داد: جاده های درون و برون استانی در کرمان از عصر امروز (جمعه) با پایان یافتن تعطیلات عید فطر مجدد شاهد افزایش ترافیک خواهد بود.
جانشین فرمانده پلیس راه استان کرمان بر رعایت فاصله طولی خودروها در جاده تاکید کرد و از رانندگان خواست از رانندگی در شرایط خستگی و خواب آلودگی پرهیز کنند.
*وقوع دو فقره تصادف فوتی
وی به برخورد یک دستگاه پژو کرایه با احشام طی شب گذشته در کیلومتر 12 محور کرمان - ماهان اشاره کرد و گفت: در این حادثه دو نفر کشته و چهار نفر نیز مجروح شده اند.
رضایی بیان کرد: صبح چهارشنبه نیز یک فقره تصادف فوتی ناشی از واژگونی یک پژو 405 در کیلومتر 9 محور رفسنجان به سمت کرمان گزارش شده است.
وی با بیان اینکه این حوادث به دلیل بی توجهی به جلو و تخطی از سرعت مطمئنه روی داده اند گفت: عامل بسیاری از تصادفات در این ایام که مردم در مدت زمان اندک اقدام به سفر می کنند خستگی و خواب آلودگی، تخطی از سرعت مجاز و ناتوانی در کنترل خودرو است.
راه های استان کرمان مسیر عبوری بسیاری از مسافران به سمت استانهای خراسان رضوی، هرمزگان، یزد، فارس، سیستان و بلوچستان است و پهناور بودن و طولانی بودن راه ها در این استان ایجاب می کند رانندگان در فواصل مختلف بین راه توقف و استراحت کنند.
کرمان با دارابودن بیش از 700 اثر تاریخی ثبت ملی و سه اثر ثبت جهانی و نقاط متعدد گردشگری روزهای تعطیل میزبان شمار زیادی از هموطنان است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار