چالوس و هراز یکطرفه شد

به گزاش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از فارس، سردار تقی مهری  درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی کشور اظهار داشت: ترافیک در محور هراز (شمال به جنوب محدوده‌های پنجاب، قلعه‌دختر، منظریه و تونل یک)، محور کرج- چالوس (شمال به جنوب محدوده‌های دزدبن و هزارچم)، محور قزوین- رشت (شمال به جنوب محدوده‌های لوشان، رودبار و منجیل)، محور فیروزکوه (شمال به جنوب محدوده کارسالار، تازیراب)، باند جنوبی آزادراه کرج -قزوین (محدوده مهرشهر تا پل فردیس) و محور سلفچگان به قم نیمه سنگین گزارش شده است.

وی ادامه داد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

سردار مهری بیان داشت: از ساعت 13 امروز محدودیت تردد در جاده چالوس و هراز از سمت شمال به جنوب یکطرفه است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: ظرفیت جاده‌های کشور کشش این حجم سفر را ندارند و از مسافرین تقاضا می‌شود نسبت به بازگشت سفرهای خود اگر کار ضروری ندارند به روزهای بعد موکول کنند و مدیریت سفر را با زمان‌بندی داشته باشند.

وی بیان داشت: از دیگر پرسنل انتظامی نیز برای سهولت در رفت و آمد هموطنان استفاده شده است و از رانندگان نیز تقاضا می‌شود به مقررات راهنمایی و رانندگی توجه کنند و سبقت غیرمجاز نداشته باشند.

سردار مهری تاکید کرد: برای حفظ جان مسافران با رانندگان حادثه‌ ساز براساس قانون برخورد می‌شود و سرنشینان خودروها نیز شرایط مناسبی را برای رانندگان ایجاد کنند.

وی گفت: شهروندان می‌توانند با مرکز اطلاعات کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی به شماره‌های 88255555 و یا شماره تماس 120  ارتباط برقرار کنند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار