X بستن تبلیغات
5. Fixed

وزارت اقتصاد: انتصاب رئیس سازمان مالیاتی «سفارشی» نبود

وزارت اقتصاد نسبت به انتشار برخی اخبار مبنی بر انتصاب‌های سفارش و فشار بیرونی در انتصاب برخی مدیران در این وزارتخانه واکنش نشان داد.

به گزارش اقتصادنیوز، مالک حسینی مشاور وزیر اقتصاد روز جمعه نسبت به ادعای یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره انتصابات درون این وزارتخانه واکنش نشان داد.

وی با بیان اینکه در روزهای اخیر یکی از نمایندگان مجلس مدعی شده است عواملی خارج از وزارت امور اقتصادی و دارایی در انتصابات این وزارتخانه از جمله انتصاب چند ماه پیش رئیس کل سازمان امور مالیاتی و سایر جابه‌جایی‌ها در آن سازمان دخیل بوده و نقش داشته اند، ضمن تکذیب صریح این ادعا گفت: رئیس کنونی سازمان امور مالیاتی کشور از درون مجموعه وزارتخانه با پیشنهاد وزیر اقتصاد و رای قاطع اعضای هیات دولت به گونه ای که حتی یک رای ممتنع یا مخالف نداشته انتخاب شده و ادعای مطروحه مبنا و وجهی از واقعیت ندارد.

حسینی تاکید کرد: وزارت اقتصاد ارتباط فعال و مثبتی با نمایندگان مجلس دارد و برای تقویت این همکاری‌ها از طرح دیدگاه‌ها و ارائه پیشنهادهای سازنده آنها استقبال می‌کند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار