X بستن تبلیغات
5. Fixed

۳۵۰۰ گروه جهادی سراسر کشور در طرح جهادگران رضوی مشارکت دارند

مهدی محمدی صبح امروز در حاشیه برگزاری همایش بزرگ جهادگران رضوی (آئین افتتاحیه اردوهای جهادی سراسر کشور) در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: اولین همایش بزرگ جهادگران رضوی به منظور برگزاری رسمی مراسم افتتاحیه اردوهای جهادی سال ۱۳۹۵ کشور با حضور جهادگران در نمازهای جمعه سراسر کشور برگزار شد.

وی درباره آمار جهادگران رضوی در اردوهای جهادی فصل تابستان ۹۵، افزود: ۳۵۰۰ گروه جهادی سراسر کشور فعالیت‌های خود را از امروز به صورت رسمی آغاز کرده‌اند که این اردوها تا پایان شهریور ماه ادامه دارد.

مسئول مرکز مطالعات و حرکت‌های جهادی کشور با بیان اینکه حاضران در این اردوها، نخبگان و فعالان فرهنگی هستند، گفت: تعداد ۴۰۰ نفر از نخبگان و فعالان سراسر کشور به نمایندگی از فعالان گروه‌های جهادی، این اردوها را از حرم مطهر رضوی آغاز کرده‌اند.

محمدی تصریح کرد: دومین هدف این همایش، آغاز رسمی همکاری مشترک میان سازمان بسیج سازندگی و معاونت امداد محرومان و مستضعفان آستان قدس رضوی به منظور ارائه خدمات به افراد محروم و ناتوان سراسر کشور بوده است.

دبیر برگزاری اولین همایش جهادگران رضوی بیان کرد: خدمات جهادگران رضوی در دو گروه آقایان و خانم‌ها و در حوزه‌های امدادی، درمانی، آموزشی، فرهنگی، اجتماعی، سازندگی، معنوی و ... انجام می‌شود.

وی در پایان گفت: این برنامه‌ها در گذشته در قالب «رسم هجرت» اجرا می‌شد که اکنون با عنوان «جهادگران رضوی» برگزار می‌شود و تفاوتش نسبت به دوره‌های پیش، جاری شدن و ساری شدن عطر و بوی امام رضا (ع) در مناطق محروم سراسر کشور بوده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار