Xبستن تبلیغات

ورود ۳۰۰ هزار گردشگر به سرعین/گاومیش گلی پذیرای بیشترین مسافر

عاطف ناصری دقایقی پیش در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: به دلیل حجم قابل توجه سفرها سطح اشغال هتل‌ها و مراکز اقامتی به ۱۰۰ درصد رسیده است.

وی افزود: بر اساس ارزیابی‌های به عمل آمده گردشگران بیشترین بازدید را از آبگرم گاومیش گلی سرعین و سپس آبگرم ایرانیان دارند و در بین آثار طبیعی نیز پیس اسکی آلوارس در صدر بازدیدها است.

فرماندار سرعین به ترافیک روان در سطح شهر و ورودی سرعین اشاره کرد و افزود: بر خلاف سال گذشته امسال ترافیک روان را شاهدیم تا جایی که همکاری نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی در هدایت خودروها قابل توجه است.

ناصری در خصوص وضعیت نظارت و بازرسی از امکان عمومی، گردشگری و آب‌های گرم معدنی نیز ادامه داد: از ابتدای تعطیلات ۵۰۱ مورد بازرسی و نظارت انجام شده و در مجموع ۳۱ پرونده تخلف تشکیل و به مراجع قضایی ارجاع شده است.

وی متذکر شد: در تعطیلات عید فطر برنامه خاصی برای تورهای خارجی تدارک دیده نشده است اما در طول تابستان قرار است چند تورگردان که با تورهای آذری و ترک در ارتباط هستند نسبت به هدایت تورها اقدام کنند.

فرماندار سرعین تأکید کرد: در حال حاضر بازگشت مسافران از تعطیلات عید فطر مشکلی نداشته و ترافیک روان در سطح شهر حاکم است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار