کرانچار: کریمی انتخاب من نبود/ باشگاه دینامو او را قبل از من جذب کرده بود

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم دینامو زاگرب کرواسی اعلام کرد انتقال علی کریمی به این تیم قبل از انتخاب او به‌عنوان سرمربی جدید تیم دینامو صورت گرفته و نقشی در آن نداشته است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، تیم دینامو زاگرب با سرمربی جدید خود در اردوی آماده‌سازی اسلوونی به دو تساوی و یک پیروزی دست یافت تا مهیای بازی برابر تیم واردار مقدونیه در چارچوب مرحله سوم لیگ قهرمانان اروپا شود.

در همین رابطه سایت عصر کرواسی مصاحبه‌ای از زلاتکو کرانچار، سرمربی تیم دینامو زاگرب پیرامون آخرین وضعیت تیمش قبل از مصاف با تیم واردار مقدونیه منتشر کرده است.

کرانچار در این گفت‌وگو اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی رسیدن تیم دینامو زاگرب به فرم ایده‌آل تا اواسط مرداد ماه پیش‌بینی شده است. در آن زمان مهم‌ترین دیدارهای حذفی لیگ قهرمانان اروپا را پیش‌رو خواهیم داشت. به‌همین خاطر در حال حاضر تمرینات تیم دینامو زاگرب شدت بیشتری به خود گرفته است.

وی افزود: شاید به‌خاطر همین مسئله است که هنوز تیم دینامو سنگین و تا حدوی کند به‌نظر می‌رسد، اما ما طبق برنامه در زمان تعیین‌شده به اهداف خود خواهیم رسید. از تیم واردار مقدونیه هم شناخت کافی دارم و با آگاهی به مصاف این تیم می‌رویم.

کرانچار سپس به ارزیابی خود از یوناس و علی کریمی، دو بازیکن جدید تیم دینامو زاگرب پرداخت. او در مورد شرایط یوناس گفت: یوناس در تمرینات بسیار قدرتمند و آماده نشان داد. او خصلت بسیار خوبی در برنده شدن هنگام دوئل‌های فردی دارد و بازیکنی پرتلاش است. یوناس بازیکنی است که برای تیم دینامو زاگرب مفید است.

سرمربی تیم دینامو زاگرب درباره علی کریمی اظهارات مبهمی را مطرح کرد. او در مورد شرایط بازیکن ایرانی تیمش گفت: او دیر به تمرینات ملحق شد و هم‌اکنون نیز اردو را ترک کرده است. کریمی در زاگرب تمرینات ویژه‌ای را  جهت رسیدن به آمادگی مطلوب پیش‌رو خواهد داشت و گام به گام او را جهت بازی و رقابت با سایر همبازیانش نزدیک می‌کنیم.

کرانچار ادامه داد: باید حس رقابتی تیم دینامو زاگرب تقویت شود. علی کریمی بازیکن جوانی است و چند فصل باکیفیت را در لیگ ایران سپری کرده است. سران باشگاه دینامو زاگرب معتقد هستند که کریمی می‌تواند خودش را نشان بدهد و به‌همین خاطر انتقال او را قبل از حضورم در این تیم انجام داده‌اند. به‌طور طبیعی هم مخالفتی با جذب علی کریمی نداشتم.

 

2020

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار