انفجار در قطار شهری تایوان 24 زخمی در پی داشت

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، تعداد قربانیان حادثه انفجار در قطار شهری «تایپه» پایتخت تایوان به 24 نفر افزایش یافت.

بر اساس گزارش آسوشیتدپرس، شمار قربانیان انفجار در یکی از قطارهای شهری که در حال تردد در پایتخت تایوان بود در حالی افزایش می‌یابد که به گفته پلیس شرایط پزشکی برخی از قربانیان وخیم گزارش شده است.

به گفته پلیس، انفجاری که این قطار شهری را به آتش کشیده است ناشی از مواد منفرجه‌ای بوده که در قطار قرار داده شده است.

بر اساس گفته‌های رئیس پلیس ملی تایوان، به نظر می‌رسد مواد منفجره، قطری در حدود 15 تا 20 سانتی‌متر (6/8 اینچ) داشته‌اند و داخل یک کوله‌پشتی قرار داده شده بودند.

پیش از این و شب گذشته(پنج‌شنبه) پلیس از زخمی شدن 21 تن خبر داده بود که با مراجعه سه نفر از مسافران که برای درمان به بیمارستان مراجعه کرده بودند شمار مجروحین به 24 تن افزایش یافت.

«لین چوان»، مسئول این پرونده در این رابطه گفت که تیم‌های تحقیق برای بررسی این واقعه تشکیل شده‌اند و افزود که به نظر می‌رسد شخصی از روی عمد اقدام به این کار کرده است.

شاهدان عینی در این رابطه گفته‌اند که آنها صدای یک انفجار بلند را شنیده‌اند و بعد از آن قطار را دیده‌اند که درون شعله‌های آتش گرفتار شده است.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار