هفت سالن به سینماهای اصفهان افزوده می‌شود

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از اضافه شدن هفت سالن به سالن های سینمای اصفهان خبر داد.

به گزارش ایسنا، حسینعلی آقائیان زاده - معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان - با بیان اینکه سعی می کنیم که سینماها به طور متوازن در شهر پخش شود، گفت: این نوید را می دهیم که در آینده نزدیک در سیتی سنتر(قلب شهر) سالن های سینما افتتاح شود و ٧ سالن دیگر نیز به سالن های سینماهای اصفهان اضافه شود.

وی افزود: از طرف دیگر در بهارستان هم قرار است یک سینما با دو سالن به بهره برداری برسد و راه اندازی سینمای مجتمع فرهنگی و هنری استاد فرشچیان هم در دست بهره برداری است.

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به شهرستان هایی که فاقد سالن سینما هستند، خاطرنشان کرد: در گلپایگان، نطنز و دهاقان احداث سالن های سینما در دست برنامه ریزی است که امیدواریم پس از تامین تجهیزات تا آخر سال سینمای این سه شهر راه اندازی شود. در مجموع ٢٠ سالن سینما در استان داریم که امیدواریم با راه اندازی سالن‌های جدید به وضعیت مطلوبتری در اکران فیلم‌ها برسیم.


انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار