تشدید نظارت آموزش‌وپرورش بر آموزشگاه‌های خصوصی زبان

مرضیه گُرد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، در خصوص نظارت آموزش و پرورش بر فعالیت آموزشگاه‌های خصوصی که اقدام به آموزش زبان در گروه سنی دانش‌آموزی می‌کنند، اظهار کرد: آموزش و پرورش مسئول نظارت بر آموزشگاه‌هایی است که در گروه سنی دانش آموزان مشغول ارائه خدمات هستند.

وی افزود: به زودی بر تمام مراکز آموزشی که در محدوده سنی دانش آموزان فعالیت می‌کنند، نظارت خواهیم کرد و با تمام نهادها و ارگان‌ها در این رابطه وارد مذاکره می‌شویم.

رئیس سازمان مدارس غیردولتی گفت: در صورتی که با نهادها و ارگان‌های مربوط به توافق نرسیم به لحاظ قانونی با نیروی انتظامی وارد مذاکره شده و از آنها در این رابطه کمک می‌خواهیم.

گُرد در پاسخ به این پرسش که برخی سفارتخانه‌ها نیز در حوزه دانش آموزی اقدام به‌آموزش زبان می‌کنند، بیان کرد: باید بررسی شود که این آموزشگاه‌ها مجوز خود را از کجا اخذ کرده‌اند چرا که اگر اقدام به جذب دانش آموزان ایرانی می‌کنند باید از آموزش و پرورش مجوز فعالیت داشته باشند.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار