85 کشته و زخمی براثر حملات خمپاره ای و انتحاری در استان صلاح‌الدین

نیروهای گروه تروریستی داعش مرقد فرزند امام هادی (ع) را مورد هدف قرار دادند و این حمله به وسیله پرتاب خمپاره صورت گرفت و بعد از آن سه تروریست در زمانی که به درب خارجی این مزار شریف رسیدند به سوی زائران آتش گشوده و حمله انتحاری خود را انجام دادند.

به دنبال حمله انتحاری در مرقد فرزند امام هادی (ع) در استان صلاح‌الدین دستکم 85 تن کشته و زخمی شدند.

به گزارش سایت شبکه خبری المنار، به دنبال این حمله انتحاری در مقبره منسوب به "محمد" فرزند امام هادی (ع) در منطقه بلد واقع در استان صلاح‌الدین دستکم 35 تن کشته و 50 تن دیگر زخمی شدند.

دایره اطلاع رسانی اخبار جنگ عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد: نیروهای گروه تروریستی داعش مرقد فرزند امام هادی (ع) را مورد هدف قرار دادند و این حمله به وسیله پرتاب خمپاره صورت گرفت و بعد از آن سه تروریست در زمانی که به درب خارجی این مزار شریف رسیدند به سوی زائران آتش گشوده و حمله انتحاری خود را انجام دادند.

در ادامه این بیانیه آمده است دو تن از عوامل انتحاری خود را در بازار جنب مرقد منفجر کرده و شخص سوم به دست نیروهای عراقی کشته شد و کمربند وی خنثی شد.

ایسنا

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار