دولت بدون نگاه جناحی با مسئله حقوق‌های نجومی برخورد کند/ حیثیت مدیران مخلص هم مخدوش شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها (مأوا)، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به انتشار فیش‌های حقوقی نجومی برخی مدیران دولتی اظهار داشت: «شرمندگی» عبارتی کوتاه و قاصر درباره این مسئله است که در بخش‌هایی از کشور اتفاق افتاد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه هرکس ذره‌ای غیرت داشته باشد، از این اتفاق عرق شرم بر جبینش می‌افتد، گفت: نمی‌توان پذیرفت که عده‌ای در نظام جمهوری اسلامی بنشینند و برای خود آن‌‌طور که می‌خواهند از بیت‌المال ارتزاق کنند و حقوق‌های نجومی بگیرند.

وی با ابراز اینکه این مسئله حیثیت مدیران مخلص را که در جمهوری اسلامی خالصانه کار می‌کنند بر باد می‌دهد، تاکید کرد: اگر قانون نقص داشته باشد، وجدان، انسانیت، انصاف و مردانگی کجا رفته که این‌گونه بخواهیم با بیت‌المال بازی کنیم؟

محمدیان درباره اقدام دولت گفت: انتظار می‌رود دولت بدون نگاه جناحی و جریانی، این مشکل را به‌عنوان یک زخم در پیکره نظام ببیند و بدون هرگونه نگاه سیاسی به مداوای آن بپردازد.

انتهای پیام/

http://fna.ir/NAURYH

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار