Xبستن تبلیغات

راه‌اندازی مقطع تحصیلات تکمیلی در برنامه دانشگاه علمی کاربردی نیست‌

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان گفت: راه‌اندازی مقطع تحصیلات تکمیلی مدنظر این دانشگاه نیست.

دکتر سعید محمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان این مطلب اظهار کرد: یکی از اهداف دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان توسعه اشتغال و کارآفرینی است و با تحصیل دانشجویان در مقاطع کاردانی و کارشناسی قطعاً اشتغال برای آنها ایجاد می شود.

وی با بیان اینکه گسترش مقطع تحصیلات تکمیلی(کارشناسی ارشد) خیلی مدنظر دانشگاه جامع علمی کاربری نیست، اضافه کرد: زیرا معتقدیم  تحصیل در  مقطع کارشناسی ارشد ارتقای علمی محسوب می‌شود نه عملی، اما چنانچه نیاز باشد پیگیر راه‌اندازی این مقطع خواهیم بود.

 رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان با تاکید براینکه گسترش مقاطع تحصیلات تکمیلی در بحث اشتغال خیلی کارگشا نیست، بیان کرد: بسیاری از رشته‌های کاردانی و کارشناسی  این دانشگاه اشباع شده و حذف شدند.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون 26 هزار دانشجو در 180 رشته تحصیلی و در 32 مرکز علمی کاربردی استان مشغول به تحصیل هستند، یادآور شد: تاکنون بالغ بر 30 هزار دانشجو در مقاطع مختلف از دانشگاه جامع علمی کاربردی استان فارغ‌التحصیل شده‌اند.


انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار