X بستن تبلیغات
5. Fixed

لندروور دیسکاوری اسپرت به ایران می آید

بر اساس اخبار تایید شده، لندروور دیسکاوری اسپرت به‌زودی قرار است به‌عنوان نخستین محصول لندروور/رنجروور وارد بازار ایران شود.

شروع لندروور دیسکاوری اسپرت به مدلی با عنوان دیسکاوری بازمی‌گردد که لندروور از اواخر دهه 80 میلادی آن را در خط تولید خود داشت. این خودرو یک شاسی‌بلند با مفهوم کلاسیک آن است که در آن تلاش شده جنبه‌های یک خودروی آفرود با راحتی محصولات شهری ترکیب شود، هرچند ظاهر ساده آن باعث شده بود بیشتر محبوب خانواده‌ها باشد تا جوانان.

لندروور برای رفع این مشکل، در نمایشگاه خودروی نیویورک در سال 2014، مدل جدیدی را به‌عنوان زیرمجموعه دیسکاوری معرفی کرد که طراحی آن کاملا بر مبنای نیازهای جوانان علاقه‌مند به خودروهای شاسی‌بلند است.

این خودرو با ایده‌هایی اسپرت‌تر از دیسکاوری طراحی شده بود و به همین مناسبت نام دیسکاوری اسپرت را به خود گرفت تا به این ترتیب یکی از اعضا جدید و البته محبوب خانواده لندروور/رنجروور متولد شود.

این خودرو در طیف محصولات لندروور جایگزین مدل فریلندر شده است و در مدت حضورش نشان داده بیش از هر چیز به دلیل طراحی اسپرت ترش، موردپسند بازار واقع شده است.

 لندروور دیسکاوری اسپرت

لندروور دیسکاوری اسپرت

لندروور دیسکاوری اسپرت
منبع:عصر خودرو

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار