خداحافظی از "پرسپولیس" با ی

به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز" ، بالاخره دوران هفت ساله حضور رضا نورمحمدی در پرسپولیس به پایان رسید و او به ساه‌جامگان مشهد منتقل شد. غير از همه مشكلات فني كه نورمحمدي را از پرسپوليس دور کرد، اين مدافع مياني اخیرا با يك اتهام بزرگ هم مواجه شد.

طي چند روز گذشته شايعه‌اي با تيراژ بالا در فضاي مجازي دست به دست شد حول محور اينكه نورمحمدي به طور غيرمستقيم نقش پررنگي در جدايي طارمي و رضاييان داشته است.

از قرار معلوم يكي از اطرافيان و نيروهاي اضافي موجود در كنار پرسپوليس، رابطه خوبي با نورمحمدي داشته و بعد از نيمكت‌نشين شدن اين بازيكن، او كينه برانكو را به دل مي‌گيرد. اين چهره كه تاثير زيادي هم روي بازيكنان پرسپوليس دارد، با همين نيت روند جدايي طارمي و رضاييان از جمع سرخپوشان را تسريع مي‌كند.

جالب اينكه در بيانيه 20بندي وكيل مهدي طارمي هم حداقل در دو جا، از مذاكره با طارمي در دفتر يك دوست مشترك سخن به ميان آمده، دفتري كه از قضا هر بار نورمحمدي هم آنجا حضور داشته است!

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار