X بستن تبلیغات
5. Fixed

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: تنها 16 درصد شهرک‌های صنعتی مازندران فعال است

به گزارش ایسنا، عبدالله رضیان در همایش مازندران، اقتصاد مقاومتی، برنامه ششم توسعه اظهار کرد: مجمع نمایندگان مازندران تلاش برای داشتن استانی آباد و توسعه یافته دارند.

وی با بیان این‌که ریل‌گذاری برای 5 سال آینده کشور در مورد برنامه ششم توسعه کشور بوده اما در این همایش سخنرانان آن را تبیین نکردند، گفت: قانون برنامه ششم توسعه تا چند ماه آینده به صحن علنی مجلس می‌آید و مدیران ارشد استان در حوزه تبیین اهداف و برنامه‌های ششم توسعه بیشتر تلاش کنند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که معضل اصلی مازندران بیکاری است، افزود: باید از طریق راهبردهای اقتصاد مقاومتی نسبت به رفع این معضل گام برداریم.

این نماینده مجلس با تاکید بر ساماندهی طرح‌های دریای مازندران، خاطرنشان کرد: سالانه 30 میلیون مسافر وارد مازندران می‌شود، اما از این ظرفیت برای ارتقای شاخص‌های اشتغالزایی و رفع بیکاری استان استفاده نشده است.

رضیان با بیان این‌که دستگاه‌های قضایی استان باید شرایط مازندران را در حوزه اعمال قانون ببینند، گفت: برای کمک به محرومان نباید فقط نگاه اجرای واقعی قانون را داشت و برخورد چکشی در مقوله تغییر کاربری، زیبنده مردم استان نیست.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر حفظ وحدت و همدلی نمایندگان شمالی برای توسعه مناطق، گفت: باید از اتحاد نمایندگان آذری مجلس، در بین نمایندگان مازندران الگوگیری کنیم.

وی با اشاره به وجود بیش از یک میلیون مازندرانی در تهران، افزود: متاسفانه از ظرفیت مدیران مازندرانی برای توسعه استان و رفع عقب ماندگی‌های مازندران بهره‌گیری نشده است.

*عکس تزیینی است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار