بازی No Man’s Sky گُلد شد

بازی No Man’s Sky گُلد شد

استودیوی هِلو گیمز کارهای نهایی مربوط به ساخت بازی No Man’s Sky که قرار است برای پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود را اتمام و این بازی گُلد شد.

شان موری در توییتر خود نوشت:

بلاخره بازی No Man’s Sky گُلد شد و من بطور باور نکردنی به تیم سازنده آن بخاطر ۴ سال تلاش افتخار می‌کنم.

برای کسانیکه با واژه گُلد آشنایی ندارند باید اضافه کرد که این واژه بدین معنی است که کارهای ساخت بازی به اتمام رسیده و بازی در مراحل بعد از ساخت قرار دارد.
پس از چهار سال تلاش و کار سخت، بلاخره سازندگان این بازی در استودیوی هِلو گیمز امکان مشاهده نتیجه کار خود را پیدا خواهند کرد و بعنوان یک سرآغاز تصویری از خود و اولین کپی از این بازی را منتشر کرده‌اند:

CmyXY4jWcAAt9J5

بازی No Man’s Sky در حالی به ایستگاه آخر رسیده است که مسیر طولانی را پشت‌سر گذاشته است. ساخت این بازی تقریباً تا مرحله لغو شدن هم پیش رفته بود و پیش از اعلام تاخیر آن به ماه اوت، قرار بود که در ماه ژوئن عرضه شود. حتی در شب کریسمس سال ۲۰۱۳ نیز بر اثر طوفان دفتر استودیوی هِلو گیمز دچار آب گرقتگی شده بود.

در زمان اعلام تاخیر این بازی در ماه می، موری اعلام کرد:

ساخت این بازی سخت‌ترین کاری بوده است که تاکنون در زندگی انجام داده‌ام اما حالا خیلی به اتمام آن نزدیک هستیم و برای تکمیل آن نیاز به انتخاب گزینه‌های سخت خواهیم داشت.

از نمایش این بازی در نمایشگاه E3 صرفنظر شد و بعنوان علت اینکار موری اعلام کرد که بجای توجه به این نمایشگاه و هایپ کردن بازی ترجیح می‌دهند که زمان خود را با ساخت آن سپری کنند.
طبق برنامه‌ریزی بازی No Man’s Sky در تاریخ ۹ اوت (۱۹ مرداد) در آمریکا، ۱۰ اوت (۲۰ مرداد) در اروپا و ۱۲ اوت (۲۲ مرداد) در انگلستان انتشار خواهد یافت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار