فلایت چک کارش را رسما شروع کرد

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، عبدالرحیم کاشف‌ علیپور، گفت: پیش از چک روت پروازی فرودگاه مشهد٬ هواپیمای فلایت‌چک طی هفته پیش اقدام به پرواز آموزشی در فرودگاه‌های مشهد٬ شیراز٬ بندرعباس٬ رشت کرده بود.

وی اظهار امیدواری کرد: با وارسی پروازی دستگاه‌های کمک ناوبری فرودگاه‌های کشور دیگر مشکلی در Expire، به‌روز بودن و خرابی دستگاه‌های کمک ناوبری نداشته باشیم و پروازهای عبوری و پروازهایی که در فرودگاه‌های کشور نشست و برخاست می‌کنند، می‌توانند با اطمینان کامل فعالیت خود را ادامه دهند.

کاشف علیپور یادآور شد: بر اساس اولویتی که اداره‌کل مراقبت پرواز و اداره‌کل ارتباطات و ناوبری هوایی به ما اعلام می‌کنند، دستگاه‌های کمک ناوبری فرودگاه‌های کشور را وارسی خواهیم داد. اکنون طی مذاکراتی اولویت‌ها مشخص شده‌اند، این اولویت‌ها در بخش‌های مختلف متفاوت‌اند و نیاز به دسته‌بندی دارند.

گفتنی است؛ چندی پیش سازمان هواپیمایی کشوری مجوز وارسی پروازی هواپیمای فلایت‌چک را به شرکت فرودگاه‌هاو ناوبری هوایی ایران اعطا کرد. مرکز آموزش فنون و خدمات هوایی که زیر نظر شرکت‌ فرودگاه‌هاست، مسئولیت وارسی پروازی تجهیزات کمک ناوبری فرودگاه‌های ایران را تحویل گرفت.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار