گریزمن: هنوز نباید خودمان را قهرمان بدانیم

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره تیم ملی فرانسه تاکید کرده که بازیکنان این تیم نباید خودشان را از الان قهرمان یورو 2016 بدانند.

به گزارش وبسایت نود، آنتوان گریزمن که با دو گلی در جریان پیروزی 2-0 فرانسه مقابل آلمان در نیمه نهایی یورو 2016 بثمر رساند با 6 گل زده در صدر جدول گلزنان این مسابقات قرار گرفته پس از بازی به خبرنگاران گفت:"ما واقعا خوشحالیم. حالا می توانیم درباره فینال روز یکشنبه رویا پردازی کنیم. از اتفاقاتی که امشب رخ داد خوشحالیم.

می دانیم که هنوز یک بازی دیگر تا فتح جام باقی مانده پس نباید تمرکزمان را از دست دهیم و خودمان را از الان قهرمان بدانیم. امشب باید از این پیروزی لذت ببریم و سپس خودمان را آماده بازی فینال کنیم. دیدار سختی خواهد بود. وطیفه ما این است که بازی ها را برای مردم فرانسه ببریم. امیدوارم جام را با خوشحالی تمام کنیم.

پس از فینال لیگ قهرمانان واقعا می خواستم در یک بازی مهم دیگر پنالتی بزنم. خوشحالم که این فرصت پیش آمد و موفق شدم پنالتی را گل کنم. در صحنه گل دوم هم منتظر بودم ببینیم دروازه بان اشتباه می کند یا خیر که توپ ناگهان به من رسید. با کار تیمی به این نتیجه رسیدیم و برای همه همبازیانم خوشحالم."

2031

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار