X بستن تبلیغات
5. Fixed

هافبک ایتالیا: کمتر از 3 میلیون یورو هرگز!

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک ملی پوش ایتالیا برای مذاکره با ناپولی اعلام آمادگی کرد، و سخت بر این مسئله تأکید کرد که با دستمزد سالیانه کمتر از 3 میلیون یورو هرگز به ناپولی نخواهد رفت.

به گزارش سایت نود، آنتونیو کاندره وا به زودی مذاکرات خود را با مسئولان باشگاه ناپولی آغاز خواهد کرد، اما منابع آگاه گزارش می دهند که این بازیکن برای جدایی از لاتزیو و پیوستن به ناپولی، دستمزد 3 میلیون یورویی در فصل را درخواست کرده است.

این ملی پوش ایتالیایی در فصل نقل و انتقالات تابستاین در آستانه پیوستن به اینتر بود، اما خبرهای منتشره حکایت از آن دارد که مسئولان ناپولی قصد دارند این بازیکن را از چنگ آبی پوشان میلان در آورند.

در عین حال خبرگزاری کالچو مرکاتو گزارش داد که کاندره وا قطعا در آینده ای نزدیک مذاکرات خود را با ناپولی آغاز خواهد کرد، اما به هیچ وجه حاضر نیست با دستمزد سالیانه کمتر از 3 میلیون یورو به این تیم برود.

همچنین برخی مطبوعات ایتالیایی در خبرهای امروز خود نوشتند که سران دو باشگاه به توافق هایی دست یافته که مبلغ توافق شده اندکی کمتر از مبلغ درخواستی کاندره وا است که ملی پوش ایتالیایی آن را نپذیرفت.

 

2081

 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار