دشان: پیروزی دیوانه کننده‌ای بود/ پرتغال حریف سرسختی است

سرمربی فرانسه از صعود تیمش به دیدار نهایی ابراز رضایت کرد و این برد را دیوانه کننده نامید.

به گزارش ایسنا، فرانسه موفق شد با برتری ۲ بر صفر برابر آلمان برد تاریخی کسب کند و فرانسوی‌ ها به دیدار نهایی راه یابند.  

دیدیه دشان سرمربی فرانسه در نشست خبری خود گفت: خیلی خوشحال هستیم. بسیار خوشحالم و حس غرور دارم. بازی بسیار سختی برابر قهرمان جهان داشتیم و از قبل نیز می‌دانستیم بازی خیلی مشکلی برابر آنها داریم.  در نیمه نخست آنها به خوبی کیفیت بالای بازی خودشان را نشان دادند. شاید درک این نتیجه کمی سخت و مشکل باشد. خیلی زود باید به فکر دیدار نهایی باشیم که یکشنبه شب خواهد بود. اگر امشب از فرط خوشحالی دیوانه شدیم، در بازی برابر پرتغال که به برتری برسیم بیش از این خوشحال خواهیم شد. این برد دیوانه کننده بود و خوشحالیم به فینال رسیدیم.

دشان ادامه داد: همیشه به بازیکنانم اعتقاد داشتم. قبل از شروع مسابقات به دقت عملکرد بازیکنان را مدنظر قرار دادم تا بهترین ها در یورو کنار ما باشند و این بازیکنان به خوبی پاسخ اعتماد من را دادند. این پیروزی برای شماست. این پیروزی یک تاریخ سازی بزرگ است. من قبلا با تیم ملی فرانسه چند فینال را تجربه کردم و این بار برای اولین بار است که به عنوان مربی در تیم ملی فرانسه به دیدار نهایی رسیدم. ترجیح می دادم در زمین باشم و در دیدار نهایی باشم تا مربی ولی این هم قسمتی از زندگی است. دیدار آسانی برابر پرتغال نداریم و می‌دانیم تیم حریف بازیکنان با استعداد زیادی دارد و با شانس به این مرحله نرسیده است و قطعا دیدار نزدیکی خواهیم داشت.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار