۳ بازی جدید به سرویس EA Access اضافه می‌شوند

۳ بازی جدید به سرویس  EA Access اضافه می‌شوند

اگر جزو اعضای EA Access هستید، خوش‌حال باشید، زیرا الکترونیک آرتس اعلام کرده ۳ بازی جدید که شامل Need for Speed، Unravel و Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 می‌شوند، در تابستان به EA Access و برای کنسول ایکس‌باکس وان اضافه خواهند شد. جهت کسب اطلاعات بیش‌تر در ادامه همراهِ ما باشید.

Need for Speed و Unravel، در ۱۲ ژوئیه (۲۲ تیر) به EA Access اضافه خواهند شد، درحالی که Garden Warfare 2، در ۳۰ اوت (۹ شهریور) به این سیستم راه می‌یابد. علاوه‌بر این‌ها، زمان تجربه‌ی نسخه‌ی آزمایشی بعضی از عناوین، مانند Madden NFL 17، NHL 17 و FIFA 17 مشخص شده‌اند.

اعضای EA Access، قادر به تجربه‌ی عناوین ورزشی ذکر شده، به‌مدت محدود پنج روز قبل از انتشارشان خواهند بود. در ۱۸ اوت (۲۸ مرداد)، می‌توانید به تجربه‌ی Madden NFL 17 بپردازید. دسترسی زودترِ NHL 17 هم در ۸ سپتامبر (۱۸ شهریور) میسر می‌شود و درآخر، FIFA 17 برای اعضای این سرویس، در ۲۲ سپتامبر (۱ مهر) قابل بازی خواهد بود.

درحالی که این ۳ بازی به این سرویس اضافه خواهند شد، Need for Speed نمره‌ی ۸ از وب‌سایت معتبر گیم‌اسپات، به‌دلیل ” حس هیجان‌انگیز سرعت ” دریافت کرده است. از نقد و بررسی گیم‌اسپات از عنوان مستقل ولی جالب Unravel هم، نمره‌ی ۷  برای ” پیام صمیمی و قلبیِ مفید ” حاصل شده است. Garden Warfare 2، نمره‌‌ی ۸ مانند Need for Speed، به‌خاطر ” تنوع مکانیکی باورنکردنی و خلاقیت ” کسب کرده است.

با پرداخت ماهانه ۵ دلار، یا سالانه ۳۰دلار، می‌توانید به جمع مشترکین سرویس EA Access ملحق شوید و با عضویت در آن، می‌توانید به بازی‌های زیاد، تخفیفات و تجربه‌ی نسخه‌های آزمایشی و برای اولین‌بار دسترسی داشته باشید و همان‌قدر که مشترک این سرویس هستید، به تجربه‌ی مجموعه‌ی بازی‌های آن بپردازید. همچنین ناگفته نماند که سرویس EA Access، فقط مختص ایکس‌باکس وان است.

با این حال، رایانه‌های شخصی هم دارای برنامه‌ی Origin Access هستند. اشتراک در این سرویس هم، ماهیانه فقط ۵دلار از جیب شما را خالی می‌کند و می‌توانید به مجموعه‌ای از بازی‌ها، ۱۰درصد تخفیف در خریدهای Origin و تجربه‌ی نسخه‌ی آزمایشی و زودهنگام بازی‌ها، همانند EA Access دسترسی داشته باشید، با این تفاوت که این‌کار بر روی رایانه‌های شخصی به عمل می‌پیوندد.

Battlefield 1 در ۲۱ اُکتبر (۳۰ مهر) به‌صورت رسمی منتشر می‌شود، اما اگر از مشترکین EA Access یا Origin Access باشید، قادر به تجربه‌ی آن در ۱۸ اُکتبر (۲۷ مهر) خواهید بود. علاوه‌بر این، اگر نسخه‌ی لوکس این بازی را هم خریداری کنید، می‌توانید دسترسی زودتری به آن داشته باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار