امیر غفور: نمی‌خواستیم صعود در لیگ جهانی باعث ضرر به تیم شود

ملی پوش تیم ملی والیبال گفت: ما شانس صعود به دور بعد لیگ جهانی را داشتیم اما نمی خواستیم این موضوع به قیمت مصدوم شدن و ضرر رسیدن به تیم تمام شود.

امیر غفور در گفت و گو با ایسنا درباره شرایط خود بعد از مصدومیت اظهار کرد: شرایطم نسبت به چند هفته پیش و زمان بازگشت از ژاپن خیلی بهتر شده و خوشبختانه مشکلی از این نظر وجود ندارد. بدنساز تیم برنامه تمرینی را به من و هم چنین فرهاد قائمی داده است و یک روز زودتر از آغاز تمرینات تیم ملی ما به اردو می‌آییم.

غفور درباره نتایج تیم ملی در رقابت‌های لیگ جهانی والیبال گفت: به نظرم تیم ملی نتایج خیلی خوبی را در این رقابت‌ها گرفت و نسبت به آن‌چه توقع داشتیم بهتر عمل کردیم  و موفق شدیم به یک سری از اهداف خودمان برسیم. این اصلا درست نیست که بگوییم ما شانس صعود نداشتیم و یا اینکه تلاشی برای این موضوع نشد.

او ادامه داد: ما نمی خواستیم که این رقابت ها ضرری به تیم بزند و به قیمت مصدوم شدن بازیکنانمان تمام شود. تلاش این بود بازیکنان با بهترین آمادگی و با سلامت به ریو برسند.

قطر پاسور تیم ملی ایران در پایان گفت: همان طور که همه دیدند رفته، رفته در لیگ جهانی بهتر شد و در تهران دیدیم که بازی های به مراتب بهتری را ارائه کردیم و توانستیم دو برد خوب را کسب کنیم.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار