X بستن تبلیغات
5. Fixed

نویسنده طنز(ژوله) به خندوانه پیوست

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

امیر مهدی ژوله پس از خداحافظی پر حاشیه اش از برنامه «دورهمی» به «خندوانه» پیوست.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سید علی احمدی تهیه کننده برنامه تلویزیونی «خندوانه» در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص پیوستن امیر مهدی ژوله به گروه بازیگری این برنامه گفت: از امشب با اجرای استندآپ کمدی و حضور در برنامه، به طور حتم به گروه بازیگری بخش استندآپ کمدی خندوانه اضافه شدند.

وی در ادامه پیرامون تغییر دکور و لوکیشن این برنامه عنوان کرد: در حال حاضر در حال بررسی هستیم و بعد از رسیدن به نتایج نهایی تغییرات در دکور و مکان را انجام می دهیم.

امیر مهدی ژوله بازیگر تئاتر و تلویزیون پس از خداحافظی ازمجموعه برنامه تلویزیونی «دورهمی»، از امشب با اجرای استندآپ کمدی به گروه بازیگری «خندوانه» پیوسته است.
 
گفتنی است؛ این این نویسنده و بازیگر پیش از این در برنامه رامبد جوان به عنوان یکی از شرکت کننده های خنداننده برتر شناخته شده است و از امشب با همراه شدن مهران غفوریان و اجرای استندآپ کمدی در برنامه تلویزیونی «خندوانه» حضور دارند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار