کفش‌های عجیب از جنس زباله + عکس

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز، شرکت آدیداس در اقدامی خلاقانه با استفاده از زباله‌های بازیافتی اقیانوس‌ها کفش ورزشی تولید کرده است.

این شرکت به مناسبت روز جهانی اقیانوس از کفش‌های ویژۀ خود که با همکاری شرکت پارلی ساخته شده، رونمایی کرد.

به‌رغم مواد اولیۀ موجود در این کفش‌ها که موادی غیرعادی هستند، ظاهر این کتانی‌ها فرقی با مدل‌های معمولی آن ندارد و بسیار شبیه به کفش‌های قدیمی‌تر شرکت آدیداس است.

این کفش‌ها همچنین بسیار راحت و مناسب دویدن هستند.

این شرکت همچنین اعلام کرده است قصد دارد پلاستیک‌ها و زباله‌های موجود در اقیانوس‌ها را به الیاف نخی تبدیل کرده و محصولات بیشتری با این روش تولید کند.

البته این کفش‌ها فعلاً به صورت محدود تولید شده و تنها 50 جفت از آن‌ها عرضه شده است. برای اینکه برندۀ یک جفت از این کتانی‌های بشوید باید در شبکۀ اجتماعی اینستاگرام ویدئویی منتشر کرده و در آن توضیح دهید که چگونه قصد دارید به حفظ اقیانوس‌ها کمک کنید.

این نخستین همکاری آدیداس و پارلی نبوده است. سال گذشته نیز آدیداس از یکی دیگر از طرح‌های مشترک خود با این شرکت رونمایی کرد که با فناوری چاپ سه بعدی تولید شده بود و مواد اولیۀ آن نیز زباله‌های پلاستیکی اقیانوس‌ها بود.

تصاویر زیر این کفش‌های عجیب را نشان می‌دهد:

پرس تی وی فارسی

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار