اپل نسخه آزمایشی همگانی iOS 10 و macOS Sierra را منتشر کرد

سیستم‌عامل‌های iOS 10 و macOS Sierra ماه گذشته در کنفرانس WWDC 2016 اپل معرفی شدند. حالا این شرکت همان‌طور که قول داده بود نسخه آزمایشی این دو سیستم‌عامل را برای همگان عرضه کرد.

با وجود این‌که توسعه‌دهندگان از همان ابتدا می‌توانستند نسخه‌های آزمایشی را دانلود و استفاده کنند اما امکان دانلود و نصب آن برای سایر کاربران به تازگی فراهم شده است.

نسخه آزمایشی همگانی iOS 10 با آیفون 4اس یا جدیدتر، آی‌پد 2 یا جدیدتر و آی‌پاد تاچ نسل 5 و 6 سازگار است اما برای دانلود و نصب آن ابتدا باید دستگاه خود را در برنامه آزمایشی اپل ثبت کنید. این سیستم‌عامل امکانات جدید بسیاری همراه است که می‌توانید آن‌ها را از اینجا و اینجا بخوانید.

سیستم‌عامل دسکتاپ و مک‌بوک‌ها نیز مجدداً macOS نام‌گذاری شده و این‌بار اپل آن را Sierra می‌نامد. درست مانند iOS برای نصب این سیستم‌عامل نیز باید مک خود را در برنامه آزمایشی اپل ثبت کنید. امکانات جدید این سیستم‌عامل را نیز می‌توانید از اینجا بخوانید. این نسخه از macOS با iMacهای 2009 و جدیدتر و همچنین مک‌بوک، مک‌بوک ایر، مک‌بوک پرو، مک مینی و مک پرو 2010 یا جدیدتر سازگار خواهد بود.

   GSMArena MacRumors

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار