تخلیه شهرهای بندر امام و ماهشهر مطرح نیست

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان با اشاره به وضعیت آتش‌سوزی در پتروشیمی بوعلی سینا ماهشهر، گفت: بحث تخلیه شهرهای بندر امام و ماهشهر اصلا مطرح نیست و وضعیت و آتش تحت کنترل است.

هاشم بالدی در گفت‌وگو با ایسنا در اهواز، با بیان این که هیچ جای نگرانی در خصوص مناطق مسکونی وجود ندارد، اظهار کرد: بحث تخلیه شهرهای بندر امام و ماهشهر اصلا مطرح نیست و وضعیت و آتش تحت کنترل است.

وی افزود: اگر شرایط به شکلی پیش برود که نیاز به تخلیه مناطق مسکونی باشد در مدت مناسب اعلام و انجام می‌شود ولی اکنون هیچ مشکلی وجود ندارد.

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان در خصوص آخرین اقدامات برای مهار آتش گفت: با تجهیزات، اکنون وضعیت کنترل شده و برای جلوگیری از توسعه و سرایت آتش تلاش می‌شود.

بالدی عنوان کرد: با توجه به این که مخزن دارای مواد نفتی است، برای مهار آتش باید مواد به طور کامل سوزانده یا تخلیه شود. اکنون علاوه بر سوزاندن مواد، از پایین مخزن نیز مواد در حال تخلیه است. به همین دلیل پیش‌کبینی می شود تا چند ساعت آینده آتش ادامه داشته باشد.

وی در خصوص این که گفته می‌شود اداره بنادر بندر امام تعطیل شده است، گفت: تعطیلی اداره بنادر را نمی‌توانم تایید یا رد کنم ولی ورود و خروج کامیون‌ها تحت کنترل قرار گرفته است.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار