تاریخ عرضه Resident Evil 4 برای پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان اعلام شد

تاریخ عرضه Resident Evil 4 برای پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان اعلام شد

بازی Resident Evil 4 یکی از بهترین بازی‌های تحسین شده در سری Resident Evil است و طبق اعلام پیشین شرکت کپکام قرار است که در فصل پاییز برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان عرضه شود. اکنون تاریخ عرضه دقیق این بازی اعلام شده است.

طبق اعلام شرکت کپکام این بازی در تاریخ ۳۰ اوت (۹ شهریور) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان عرضه خواهد شد. این نسخه شامل کلیه محتواهای جایزه‌ای بازی اصلی و همچنین یک آیکن جدید New Game Plus در کنار ماد Mercenaries و کلیه قابلیت‌هایی که در آخرین نسخه این بازی به آن افزوده شد می‌باشد.
عرضه اولیه این بازی در سال ۲۰۰۵ برای گیم‌کیوب و پلی‌استیشن۲ بوده است.
شرکت کپکام پیش از این بازی، بازی‌های Resident Evil 5 و Resident Evil 6 را برای کنسول‌های نسل حاضر به قیمت ۲۰دلار عرضه کرده بود، نسخه Resident Evil 4 نیز همین تگ قیمت را دارا می‌باشد.
گرچه عرضه این بازی‌ها برروی کنسول‌های نسل حاضر با موفقیت زیادی همراه نبوده است و گزارشات متعددی از مشکلات بازی Resident Evil 5 برروی این دو کنسول از سوی کاربران اعلام شده است.
بازی Resident Evil 7، جدیدترین عنوان از سری بازی Resident Evil می‌باشد که در سال آینده برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.
اولین بازی از سری Resident Evil در سال ۱۹۹۶ در ژاپن عرضه شد و سال ۲۰۱۶ بیستمین سالگرد این فرانچایز بود.
شرکت کپکام در حال ساخت مجدد بازی Resident Evil 2 برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی می‌باشد اما هنوز تاریخ عرضه‌ای برای آن اعلام نشده است.

۳۰۹۱۵۰۴-۱۳۵۹۲۳۲۷_۱۱۹۶۸۳۸۳۶۰۳۳۷۰۴۹_۹۱۹۹۰۱۹۳۸۹۷۴۳۷۷۲۲۶۴_n ۳۰۹۱۵۰۵-۱۳۶۰۰۲۶۳_۱۱۹۶۸۳۸۳۱۳۶۷۰۳۸۷_۶۹۰۴۸۷۹۱۷۴۹۷۱۸۳۵۴۹۰_n ۳۰۹۱۵۰۶-۱۳۶۰۶۸۷۱_۱۱۹۶۸۳۸۳۱۷۰۰۳۷۲۰_۴۳۸۶۹۷۸۴۶۴۰۵۹۷۱۱۴۹۴_n
۳۰۹۱۵۰۷-۱۳۶۲۶۳۷۹_۱۱۹۶۸۳۸۴۱۰۳۳۷۰۴۴_۷۵۲۴۴۹۶۱۴۹۵۷۶۹۳۸۳۲۲_n ۳۰۹۱۵۰۸-۱۳۶۲۶۳۸۵_۱۱۹۶۸۳۸۳۰۷۰۰۳۷۲۱_۳۶۸۵۱۴۲۱۰۳۲۴۸۲۰۰۷۷۱_n ۳۰۹۱۵۰۹-۱۳۶۲۶۳۸۵_۱۱۹۶۸۳۸۳۴۳۶۷۰۳۸۴_۲۵۳۵۴۶۳۰۰۸۲۹۷۷۲۳۸۹_n
۳۰۹۱۵۰۳-۱۳۵۹۲۲۷۱_۱۱۹۶۸۳۸۳۵۰۳۳۷۰۵۰_۸۵۶۷۴۰۳۰۰۴۱۹۹۵۹۰۴۳۴_n

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار