بازی رایگان بعدی یوبی‌سافت برای رایانه‌های شخصی اعلام شد

بازی رایگان بعدی یوبی‌سافت برای رایانه‌های شخصی اعلام شد

طبق اعلام شرکت یوبی‌سافت اولین بازی از سری Splinter Cell که در سال ۲۰۰۲ منتشر شده بود در هفته آینده بطور کامل برروی Uplay این شرکت برای رایانه‌های شخصی رایگان خواهد بود.

این بازی از تاریخ ۱۳ جولای (۲۳ تیر) بصورت رایگان قابل دریافت خواهد بود و برای ۳۰ روز بدین شکل خواهد ماند و پس از دانلود آن، این بازی برای همیشه از آن شما خواهد بود. برای دانلود این بازی باید در زمان تعیین شده وارد یوزر Uplay خود شده و با مراجعه به صفحه Ubi 30 و کلیک برروی Get the Game Now، این بازی را دریافت کنید.
بازی Splinter Cell بازی رایگان ماه جولای شرکت یوبی‌سافت است و در ماه ژوئن نیز این شرکت بازی Prince of Persia: Sands of Time را به رایگان در اختیار کاربران قرار داده بود. این رویکرد یوبی‌سافت به مناسبت سی سالگی این شرکت می‌باشد و طبق اعلام آنها در نمایشگاه E3، هر ماه (تنها در سال جاری) شاهد یک بازی رایگان خواهیم بود.
بازی Splinter Cell اولین بازی از سری خود می‌باشد که در سال ۲۰۰۲ برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس، پلی‌استیشن۲ و رایانه‌های شخصی عرضه شده بود. آخرین عنوان از این سری در سال ۲۰۱۳ تحت عنوان Splinter Cell: Blacklist عرضه شده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار