X بستن تبلیغات
5. Fixed

ترافیک نیمه‌سنگین در محور هراز

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از فارس، یوسف جغتا اظهار کرد: هم‌اکنون ترافیک محور مواصلاتی هراز از منطقه منظریه به سمت تهران نیمه‌سنگین بوده و رفت و آمد خودروها در برخی مسیر رو به سنگینی می‌رود.

وی افزود: آسمان بخش لاریجان مازندران که از بخش‌های کوهستانی کشور محسوب می‌شود نیمه‌ابری و ابری است.

رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان مازندران تصریح کرد: با آغاز تعطیلات عید سعید فطر و دور نخست سفرهای تابستانی از دو روز گذشته شاهد ترافیک‌های سنگین در این جاده شریانی کشور بودیم.

این مسؤول ادامه داد: روز گذشته نیز رفت و آمد بسیار کند در جاده شریانی هراز باعث کلافگی بسیاری از مسافران شد هر چند با تمهیدات لازم و اعمال محدودیت ترافیکی یک‌طرفه کردن مسیر، از حجم بسیار سنگین تردد کاسته شد.

جغتا با تاکید بر اینکه هم‌اکنون تردد در دو سمت محور هراز جریان داشته و از حجم تردد از مسیر جنوب به شمال کاسته شد، خاطرنشان کرد: در مسیرهای فرعی بخش لاریجان مشکلی برای تردد وجود ندارد و رفت و آمدها جریان دارد.

رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان مازندران با اعلام اینکه از دو روز گذشته تاکنون تصادف شدید با جراحت سنگین و فوتی در این محور مواصلاتی گزارش نشده است، بیان کرد: با وجود ترافیک سنگین از سرعت خودروها به شدت کاسته شده و تصادفات سنگین مشاهده نمی‌شود.

این مسؤول از رانندگانی که قصد تردد در محور مواصلاتی هراز را دارند خواست تا قوانین و مقررات را سرلوحه کار خود قرار دهند، گفت: رانندگان و مسافرانی که قصد بازگشت به مقاصد را دارند از به تأخیر انداختن سفر و موکول کردن آن به ساعت‌‌های پایانی هفته به شدت جلوگیری کنند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار