امنیت و آرامش کامل در عسلویه برقرار است/ برخورد قانونی با متخلفین

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله نادری بعد از ظهر پنجشنبه در حاشیه نشست شورای تامین شهرستان عسلویه با اشاره به حوادث روز گذشته این شهرستان، اظهار داشت: به دنبال کشته شدن یکی از شهروندان شهر نخل‌تقی در اسکله این شهر و پیگیری مردم برای این موضوع، برای ساعاتی این مسئله ادامه یافت که با دخالت مسئولان و با صبر و متانت مردم این حادثه حل و فصل شد.

وی ادامه داد: هم‌اکنون امنیت کامل در منطقه حاکم است و با تلاش و همکاری مردم، شوراها، ائمه جمعه و جماعات و مسئولان محلی، موضوع کاملا حل و فصل شده است و جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد.

فرماندار شهرستان عسلویه با اشاره به تشکیل نشست شورای تامین در شهرستان، خاطرنشان کرد: در این نشست با بررسی دقیق تمام جوانب این حادثه، مقرر شد برابر قانون با متخلفان برخورد خواهد شد.

وی با تقدیر از صبر و متانت مردم شهرستان عسلویه که باعث خاتمه‌یافتن این درگیری شدند، بیان کرد: از رسانه‌ها هم انتظار داریم که در انتشار اخبار دقت لازم را داشته باشند و خبرها را از منابع موثق و دقیق منتشر کنند و به شایعات دامن ندهند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار