X بستن تبلیغات
5. Fixed

موسوی تنها ایرانی حاضر بین بهترین های لیگ جهانی

بهترین های لیگ جهانی والیبال در پایان دور نخست معرفی شدند که از ایران تنها موسوی بین نفرات برتر قرار دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت فدراسیون جهانی والیبال، مرحله نخست لیگ جهانی والیبال برگزار شد و تیم ملی والیبال ایران با قرار گرفتن در رده هفتم از صعود به دور بعد باز ماند.

فدراسیون جهانی والیبال نفرات برتر این دوره از رقابت ها را اعلام کرد که از ایران سید محمد موسوی در دفاع در رده چهارم قرار گرفته است و توانسته جایی برای خود بین برترین ها پیدا کند.

* امتیازآورترین بازیکن:

تسوتان سوکولوف بلغار با کسب 155 امتیاز در رده نخست امتیاز آورترین بازیکنان مرحله گروهی قرار گرفت و در این بحش سید محمد موسوی با کسب 97 امتیاز در رده پانزدهم قرار گرفته است.

* بهترین آبشارزن: 

والاس ده سوزا از برزیل با 55.90 موفقیت در صدر قرار گرفته است و در این رده از ایران شهرام محمودی بهترین رده را با حضور در جایگاه بیست و یکم به خود اختصاص داده است که 45.60 میزان موفقیت او بوده است.

* بهترین دفاع روی تور:

وان دوورده بلژیکی در رده نخست قرار گرفته است و سید محمد موسوی در رده چهارم قرار گرفته است که این بهترین جایگاه یک ایرانی بین بهترین های لیگ جهانی است.

* بهترین زننده سرویس

لوکارلی ستاره تیم ملی برزیل در بین سرویس زننده ها، به عنوان بهترین انتخاب شد و سید محمد موسوی در این رده نیز بین ایرانی ها بهترین عملکرد را داشته است که در رده 34 قرار گرفته است.

* بهترین پاسور:

بنیامین تونیوتی از فرانسه در حالی به عنوان بهترین پاسور انتخاب شد که سعید معروف کاپیتان تیم ملی کشورمان در رده دوازدهم این رده بندی قرار گرفت.

* بهترین توپ گیر:

گربیکوف فرانسوی در صدر این رده بندی قرار دارد و از ایران بهترین جایگاه به سعید معروف اختصاص گرفته است که در رده چهاردهم قرا رگرفته است.

* بهترین دریافت کننده:

رافائل بوژک لهستانی رتبه نخست را به خود اختصاص داده است و از ایران مهدی مرندی در رده پانزدهم قرار گرفته است.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار