سانحه رانندگی در جنگل ابر

به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، در برخورد شدید و واژگونی دو دستگاه مینی بوس حامل گردشگران شاهرودی در محور ورودی جنگل منجر به زخمی شدن 30گردشگر شد که با تلاش اورژانس هلال احمر استان سمنان هفت گردشگر زخمی به صورت سرپایی مداوا و 23نفر دیگر  به بیمارستان امام حسین(ع) این شهرستان انتقال داده شدند.

مصدومیت 30شهروند قابل تائید است

معاون امداد و نجات هلال احمر شاهرود نیز در گفتگو با خبرنگاران گفت: علت اصلی این سانحه برخورد دو مینی بوس و واژگونی در محور فرعی جنگل ابر بود که خوشبختانه با تلاش همکاران ما در هلال احمر مصدومان یا مداوا و یا به بیمارستان انتقال داده شدند.

علی یحیایی افزود: علت قطعی از شواهد و گزارش حضار در صحنه حادثه عمل نکردن ترمز یکی از مینی بوس ها اعلام شده است.

وی ادامه داد: 24مصدوم هم اکنون در بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود به سر می برند.

فرسودگی مینی بوس ها

یکی از حضار در صحنه درباره علت اصلی تصادف در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: علت اصلی این حادثه فرسودگی مینی بوس حامل گردشگران و عمل نکردن سیستم ترمز بود که این موضوع را همه ما به وضوح مشاهده کردیم.

علی باقری ادامه داد: در شیب نسبتا زیاد محور ورودی ابر، دو مینی بوس با فاصله ای نسبتا زیاد از هم در حال حرکت بودند که با عمل نکردن ترمز خودروی پشتی، دو مینی بوس با شدت به یکدیگر اصابت کرده و هر دو واژگون شدند شدت این حادثه چندان زیاد نبود اما واژگونی هر دو خودرو باعث زخمی شدن تعداد زیادی از همشهریان شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار