دستور تخلیه پتروشیمی بوعلی سینا صادر شد

این دستور به دلایل رعایت نکات ایمنی اعلام شده است و بر اساس این تصمصیم نیروهای آتش نشانی و ایمنی در محل حضور خواهند داشت.

پتروشیمی بوعلی سینا

 دستور تخلیه سایت ٤ منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی که پتروشیمی بوعلی سینا در آن قرار دارد به دلایل رعایت ایمنی صادر شد.

واحد ٩٠٠ پتروشیمی بوعلی سینا که در سایت ٤ منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی قرار دارد دیروز (چهارشنبه، ١٦ تیرماه) دچار آتش‌سوزی شد، آتش در مخزن ٢٠٠١ مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا که صبح امروز (پنجشنبه، ١٧تیرماه) مهار شده بود دوباره زبانه کشید و در پی آن دستور تخلیه سایت ٤ صادر شده است.

این دستور به دلایل رعایت نکات ایمنی اعلام شده است و بر اساس این تصمصیم نیروهای آتش نشانی و ایمنی در محل حضور خواهند داشت.

شرکت پتروشیمی بوعلی سینا که در زمینی به مساحت ٣٦ هکتار در شمال غربی خلیج فارس در استان خوزستان، در منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر واقع شده است، دیروز ( چهارشنبه، ١٦ خرداد ) دچار حریق شده است که هم اکنون زبانه آتش در بلندترین برج پتروشیمی کشور که در پتروشیمی بوعلی سینا قرار دارد مهار شده اما آتش در مخزن این پتروشیمی که صبح امروز (پنجشنبه، ١٧ خردادماه) مهار شده بود بار دیگر زبانه کشید.

عصر ایران

مطالب مرتبط:

انفجار و آتش‌سوزی گسترده در پتروشیمی بوعلی سینا

آتش‌سوزي پتروشيمي پارس مهار شد

انفجار در پتروشيمي بندر امام

آتش سوزی در عسلویه (+عکس)

انفجار در واحد اچ.دي پتروشيمي بندر امام

دليل وقوع حوادث پي‌درپي در صنعت نفت

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار