Xبستن تبلیغات

‫حادثه نخل تقی چگونه رخ داد؟ / شلیک مرگبار در اسکله شهر را ملتهب کرد+عکس

رکنا: بدنبال شلیک نیروی انتظامی و کشته شدن یک نفر به ظن قاچاق ، شهر نخل تقی فضای نا آرامی به خود گرفت. حادثه حوالی ساعت 16 روز چهارشنبه و زمانی آغاز شد که یک مامور نیروی انتظامی به موتور سواری در حین خروج از اسکله نخل تقی به اتهام قاچاق دستور ایست می دهد که گویا بدلیل بی توجهی به آن ، مامور پلیس اقدام به تیر اندازی کرده که منجر به مرگ این فرد می گردد.

ساعتی پس از آن برخی از اهالی نخل تقی مقابل پاسگاه این شهر تجمع کرده که منجر به درگیری میان آنها و پلیس شد  که طبق خبرهای غیر رسمی چهار مجروح داشته است.
  اتفاقاتجو شهر نخل تقی از توابع شهرستان عسلویه را ملتهب کرده بود.
فرماندهی انتظامی استان نیز حوالی غروب چهارشنبه در اطلاعیه ای کوتاه که توضیحات دقیقی درباره ابعاد ماجرا ارائه نکرده ، از تحت کنترل بودن اوضاع شهر نخل تقی خبر داده است. در این اطلاعیه آمده است:
«بعداز ظهر چهارشنبه 16تیرماه در حین تخلیه بار قاچاق در نخل تقی عسلویه پس از حضور نیروهای پلیس و درگیری بین پلیس و قاچاقچیان یکی از قاچاقچیان کشته می شود. هم اکنون با حضور شخص فرمانده انتظامی استان در محل درگیری، همراهی قابل تقدیر مردم و مسئولین شهرستان و اعزام نیروهای کمکی از مرکز استان و شهرستانهای همجوار اوضاع تحت کنترل پلیس می باشد».
گزارش خلیج فارس می افزاید بر اساس قانون بکار گیری سلاح توسط ماموران انتظامی ، باید سه مرحله دستور ایست با فاصله صورت گرفته سپس شلیک هوایی انجام شده و در صورت عدم توجه مضنون، متناسب با اهمیت موضوع شلیک از کمر به پایین صورت بگیرد.
همچنین فرماندهی انتظامی استان بوشهر در دومین اطلاعیه خود درباره حادثه اعلام کرد:« تعداد کشته های این حادثه یک نفر بوده وضمن تشکر از همراهی مردم و مسئولین شهرستان عسلویه که منجر به آرام شدن فضای شهر شده ، از شهروندان درخواست می شود از انتشار خبرهای کذب و فاقد اصالت درباره حادثه نخل تقی که منجر به تشویش اذهان عمومی می شود خود داری نماید . در غیر این صورت پلیس فتا ماموریت رصد و برخورد با انتشار موارد خلاف واقع را دارد.»
گفتنی است تا زمان شامگاه چهار شنبه، برای تداوم آرامش در شهر نخل تقی ، خیابان ساحلی این شهر مسدود بود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار