X بستن تبلیغات
5. Fixed

کروتونه در پی جذب مهاجم سابق تیم ملی ایتالیا

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه کروتونه ایتالیا خواهان جذب ملی پوش سابق ایتالیا شد.

به گزارش سایت نود، به گفته رافائل وره نا مدیر باشگاه کروتونه، این تیم قصد دارد مذاکرات خود را با مدیر برنامه های ماریو بالوتلی آغاز کرده و پیشنهاد جذب این بازیکن را ارائه دهد. کروتونه که در این فصل به سری آ صعود کرده قصد دارد در راستای برنامه های آماده سازی و تقویت تیم جهت حضور در سری آ، مهاجم 25 ساله میلان را به خدمت بگیرد. به نظر می رسد این انتقال به سود هر دو طرف باشد.

مدیر این باشگاه در گفتگو با رسانه های ورزشی ایتالیا گفت با مدیر برنامه های این بازیکن تماس گرفتم و برایش توضیح دادم که بالوتلی با حضور در کروتونه می تواند دوباره احیا شود و به روزهای اوج خود بازگردد. بالوتلی یکی از با استعدادترین بازیکنان ایتالیاست که متأسفانه دچار مسائلی شد که او را از فوتبال دور کرد.

از سوی دیگر مسئولان لیورپول صراحتاً اعلام کرده اند که تاکنون هیچ پیشنهادی از سوی باشگاه کروتونه برای جذب بالوتلی به دست ما نرسیده است.

بالوتلی که به طور قرضی فصل گذشته در میلان بازی کرد، نتوانست رضایت مسئولان باشگاه میلانی را جلب کرده و بار دیگر به لیورپول بازگشت. وی در این فصل در 20 بازی که برای میلان به میدان رفت، در مجموع 837 دقیقه بازی کرد. از لحاظ فنی، بالوتلی در فصل گذشته تنها یک گل برای میلان زد.

هنوز دو سال از قرارداد بالوتلی با لیورپول باقی مانده، اما باشگاه انگلیسی هم تمایل چندان برای حفظ بالوتلی ندارد و بعید به نظر می رسد که این مهاجم سیه چرده در آنفیلد بماند.

منابع خبری اعلام کرده اند باشگاه سامپدوریا هم برای جذب بالوتلی ابراز تمایل کرده است.

2081

 

 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار