بیلیچ: پایه در وستهام می‌ماند

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی وستهام انتظار دارد که دیمیتری پایه فرانسوی در این تیم باقی بماند.

به گزارش وبسایت نود، اسلاون بیلیچ در ستون خودش در نشریه دیلی میل انگلیس درباره آینده دیمیتری پایه 29 ساله که عملکرد درخشانی در یورو 2016 داشته نوشته:"همیشه زمانی که یکی از بازیکنان تان در رقابت های ملی بزرگ حضور دارد، احتمال اینکه مورد توجه دیگر باشگاه ها قرار بگیرد وجود دارد. شکی نیست که پایه یکی از ستارگان یورو بوده است.

درک می کنم که با توجه به درخشش او در یورو شایعات زیادی درباره آینده اش شکل خواهد گرفت. حتی دیدم که از قول من گفته شده دوست ندارم در یورو خوب بازی کند تا مبادا یک وقت به باشگاه دیگری برود. این درست نیست. می خواهم خوب بازی کند و در نیمه نهایی و فینال یورو هت تریک کند.

می دانم که در این صورت باشگاه های بزرگ به سراغ او خواهند آمد اما دوست دارم در وستهام بماند. ما در طی هفته های اخیر با هم در تماس بودیم و او از حضور در وستهام خوشحال است. پایه بازیکن ما است."

2031

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار