شهادت 4 مرزبان در درگيري با گروهك‌هاي تروريستي

سخنگوي نيروي انتظامي از شهادت چهار تن از مرزبانان كشورمان در جريان درگيري مسلحانه با چندين تيم از گروهك هاي تروريستي در مرز جكيگور استان سيستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار سعيد منتظرالمهدي ازدرگيري مسلحانه گشتي هاي ناجا با چندين تيم از گروهك هاي تروريستي كه روز گذشته از مرز جكيگور قصد ورود به خاك كشورمان را داشتند خبر داد و گفت: اقدام به موقع و ايثارگرانه مرزبانان كشورمان در مقابله با اين افراد مانع ورود آنها به خاك كشورمان شد اما در طي اين درگيري‏،  چهار تن از مرزبانان غيرتمند پليس به شهادت رسيدند.

وي افزود: تروريست ها درسايه ي بي توجهي دولت پاكستان، به داخل خاك كشور پاكستان فرار كردند.

براساس گزارش سایت پلیس، سخنگوي ناجا‏، تصريح كرد: پس از اين حادثه فرماندهان ارشد مرزباني درمنطقه، جهت پيگيري و مطالبه جدي از رده هاي امنيتي و مرزي پاكستان به منظور دستگيري و تحويل تروريست ها حضور يافتند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار