امدادرسانی به ۳۲۳۷۲ نفر در ۲۴ ساعت گذشته

سرپرست معاونت عملیات امداد و نجات سازمان هلال احمر، از انجام ۲۷۳ عملیات و امدادرسانی به ۳۲ هزار و ۳۷۲ نفر توسط نیروهای این سازمان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش اخبار خودرو به نقل از ایسنا ،شاهین فتحی در خصوص آخرین آمار عملیات‌های امدادی این سازمان، گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته  نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر  ۲۷۳ عملیات انجام دادند که در مجموع به ۳۲ هزار و ۳۷۲ نفرامدادرسانی و به ۸۸ نفر اسکان موقت داده شد.  ۱۸۸ نفر نیز برای ادامه روند درمانی،  به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی همچنین به انجام ۱۱ مورد عملیات رهاسازی در این مدت اشاره کرد و افزود: در جریان امدادرسانی نیروهای هلال احمر، ۲۹۵ نفر نجات یافتند و  ۱۴۸۴ نفر  به طور سرپایی، خدمات درمانی دریافت کردند.

فتحی در ادامه، از امداد رسانی به حادثه دیدگان تصادف یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ در کیلومتر ۵۰محور زاهدان – خاش خبر داد و گفت: در جریان این حادثه که ساعت ۱۹:۴۵ عصر روز گذشته رخ داد،  ۹ سرنشین حادثه دیدند که متاسفانه چهارنفر از آنها فوت شدند.

امدادرسانی به ۳۲۳۷۲ نفر در ۲۴ ساعت گذشته

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار