Xبستن تبلیغات

بهترین گزینه برای جایگزینی هاجسون از نگاه فرگوسن

سرمربی سابق شیاطین سرخ براین باور است که آلردایس بهترین گزینه برای جانشینی هاجسون در تیم ملی انگلیس است.

فرگوسن

گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، تیم ملی فوتبال انگلیس تا قبل از آغاز رقابت های یورو 2016 از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی بود اما این تیم نتایج ناامید کننده ای به دست آورد و بعد از شکست برابر ایسلند از دور رقابت ها کنار رفت.
روی هاجسون سرمربی باتجربه انگلیس بعد از شکست برابر ایسلند چاره ای جز استعفا و خداحافظی نداشت و در نهایت هم با استعفای او موافقت شد.
اتحادیه فوتبال انگلیس هنوز جانشین هاجسون را انتخاب نکرده است. گزینه های زیادی نامزد نشستن روی نیمکت انگلیس را دارند که جدی ترین آنها یورگن کلیزمن است.
سرآلکس فرگوسن اسطوره شیاطین سرخ بهترین گزینه را برای جایگزینی هاجسون معرفی کرد. او در پاسخ به این سوال که بهترین گزینه برای جایگزینی هاجسون چه کسی است اینگونه پاسخ داد: بسیار سخت است که درباره بهترین گزینه سخن به میان آورد. اگر اتحادیه فوتبال انگلیس به دنبال یک مربی حرفه ای و باتجربه است براین باور هستم که سام آلردایس بهترین گزینه در شرایط کنونی است. او مربی بسیار باتجربه ای در لیگ جزیره است و براین باورم که می تواند کمک زیادی به تیم انگلیس کند.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار