اعتراض مسی به حکم زندان

به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پس از این که مقامات قضایی اسپانیا لیونل مسی را به دلیل فرار مالیاتی به 21 ماه زندان محکوم کردند، وکلای ستاره بارسلونا اعلام کردند نسبت به این حکم معترض هستند و درخواست تجدید نظر در  حکم صادره را خواهند داشت.

وکلای مسی حکم مذکور را نمادین خواندند با این وجود  تاکید کردند که مسی بی گناه است و آنها نسبت به حکم صادره اعتراض خواهند کرد.
مسی به جرم فریب دادن مقامات مالیاتی اسپانیا و پرداخت نکردن 4.1 میلیون یورو مالیات، بین سال های 2007 و 2009  گناهکار شناخته شده است.

البته انتظار نمی رود او دوران محکومیت را در زندان باشد ،زیرا قانون اسپانیا محکومیت های کمتر از دو سال برای افراد بدون سابقه  می تواند به حالت تعلیق درآید.

به همین  دلیل وکلای مسی می گویند آنها این حکم  را «نمادین» تلقی می کنند اما ضمن تاکید بربی گناهی او - و همچنین پدرش – اصرار دارند که به مقابله خود با این تصمیم ادامه خواهند داد.

درخواست تجدید نظر در دیوان عالی پرتغال رسیدگی خواهد شد که معمولا اعلام  نتیجه آن کمتر از یک سال به طول می انجامد.
مسی  علاوه بر 21 ماه زندان به پرداخت 1.7 میلیون یورو جرنقدی نیز محکوم شده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار