1500 کارگر ساختمانی لرستان بیمه تأمین اجتماعی می‌شوند

به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از مهر، شهناز حمزه لویی با اشاره به اینکه 26 هزار کارگر ساختمانی در سطح استان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند، اظهار داشت: مطابق بررسی هایی صورت گرفته متاسفانه تعداد زیادی غیر کارگر نیز از قانون مربوط به پرداخت بخشی از هزینه های بیمه توسط دولت و بخش کمی دیگر توسط کارگران استفاده می کنند.

وی افزود: درحالی تعداد زیادی غیر کارگر از این قانون بیمه ای استفاده می کنند که نام تعداد زیادی از کارگرهای ساختمانی استان هنوز در شمار این طرح ثبت نشده است.

مدیرکل تامین اجتماعی لرستان گفت: از طریق انجمن های صنفی کارگرهای ساختمانی که در سطح استان با ما همکاری دارند کار شناسایی کارگرانی که نام آن ها ثبت نشده است را به عهده داریم.

حمزه لویی با اشاره به اینکه طی امسال بیش از هزار و 500 کارگر ساختمانی در استان بیمه می شوند، بیان داشت: امسال برای بیمه کارگران ساختمانی به طور حتم سهمیه ای بیشتر از هزار و 500 نفر را خواهیم گرفت که این سهمیه را به‌زودی و بعد از پالایش افراد در بین تمام شهرستان های استان توزیع خواهیم کرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار