برگزاری یادواره 269 کارمند شهید لرستان

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان از برگزاری یادواره 269 کارمند شهید استان برای نخستین بار خبر داد.

روشني بنياد شهيد لرستان

به گزارش ایسنا، مراد روشنی با اعلام این خبر اضافه کرد: اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران با همکاری بسیج کارمندان و سایرنهادهای ‌استان‌ در مهرماه این یادواره را برگزار میکند. هدف از برگزاری این یادواره، پراکندن عطر شهادت در فضای دوائر دولتی استان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در عرصه خدمتگذاری است.

 روشنی تأکید کرد: قطعاً شهدای کارمند برای دفاع از کشور و انقلاب با احساس تکلیف جانفشانی کردهاند و کمترین قدرشناسی نسبت به ایثار شهدا، روحیه تعظیم و تکریم و خدمت متواضعانه و صادقانه به اقشار مردم شهیدپرور که شهدا از مدیران و ابواب جمعی انتظار دارند، انجام شده است.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان اظهار کرد: تلاش میشود دستگاه‎ها نسبت به نامگذاری سالنها و اماکن حوزه کاری خود به نام شهدای کارمند، نصب تصاویر شهدا به صورت هنرمندانه در پیشانی ادارهها و ایجاد فضای معنوی در نوع ابراز و اخلاص به شهدا از سوی کارکنان و ارباب رجوع به اشکال مختلف در قالب نصب صندوق دلنوشته برای شهداء، فراخوان مقاله، بیان و نوشتن خاطرات شهداء از سوی همرزمان و همکاران و ترویج روحیه خودباوری با بهرهگیری از ویژگیهای ارزشمند شهدا و آثار گرانسنگ آنان عمل کنیم .

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار