سامانه نوبت دهی معاینه فنی بزودی راه اندازی می شود

حسینی منش مطرح کرد؛ سامانه نوبت دهی معاینه فنی بزودی راه اندازی می شود

عصر خودرو- مدیرعامل ستاد مرکز معاینه فنی شهر تهران از راه اندازی سامانه نوبت دهی برای مراجعات مالکان خودروها طی ماه های آتی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران ، سید نواب حسینی منش، مدیرعامل ستاد مرکز معاینه فنی شهر تهران گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر در یک شیفت کاری ظرفیت پذیرش 4 هزار خودرو به مراکز معاینه فنی وجود دارد، اما طبق آمار، روزانه 2 هزار و 700 مراجعه جهت اخذ برگه سلامت خودرو به مراکز معاینه فنی می شود و ضرورتی به افزایش ساعات فعالیت مراکز معاینه فنی نیست.

وی افزود: البته با توجه به تعطیلات عید فطر و افزایش مراجعات جهت اخذ برگه سلامت خودرو پیش بینی افزایش ساعت کار مراکز تا 2 ساعت شده است تا با مشکل مواجه نشویم.
مدیرعامل ستاد مرکز معاینه فنی شهر تهران بیان کرد: آمادگی برای مراجعات مردمی وجود دارد و به همین منظور تا یک ماه آینده سامانه نوبت دهی اینترنتی راه اندازی می شود.

وی در پایان گفت: مالکان خودرو ها با مراجعه به سایت معاینه فنی می توانند با پرداخت الکترونیکی هزینه ورود، روز مراجعه و مرکز مورد نظر را انتخاب کنند و در زمان مقرر به مرکز معاینه فنی جهت اخذ معاینه فنی اقدام کنند و نکته جالب توجه این است که حتی اگر صف های طولانی برای اخذ معاینه فنی در مراکز باشد اولویت با کسانی است که اینترنتی نوبت گرفته اند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار