شهادت 2 مرزبان در درگیری‌های مسلحانه

دو تن از مرزبانان اهل خراسان شمالی روز گذشته در درگیری مسلحانه با تروریست‌ها در منطقه جکیگور استان سیستان بلوچستان به شهادت رسیدند.

آفتاب‌‌نیوز :

در درگیری مسلحانه روز گذشته، گشتی‌های مرزبانی ناجا با چند تیم از گروهک‌های تروریستی که قصد ورود به کشور از طریق مرز جکیگور استان سیستان بلوچستان را داشته‌اند درگیر شدند و در این درگیری چهار تن از مرزبان به شهادت رسیدند که دو نفر از آن ها اهل خراسان شمالی هستند.

سه نفر از این شهداء سرباز وظیفه و یک نفر از آنها نیروی کادر بوده است.

گفتنی است سرباز وظیفه رضا ایرانی از روستای لنگر شهرستان مانه و سملقان استان خراسان شمالی، سرباز وظیفه جواد ترقی اوقاز از شهرستان شیروان استان خراسان شمالی، سرباز وظیه عباس شهرکی از شهرستان زاوه خراسان رضوی و گروهبان یکم سجاد آباریان از شهر جیرفت استان کرمان در این درگیری به شهادت رسیدند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فرماندهی نیروی انتظامی خراسان شمالی، در این درگیری متاسفانه تروریست‌ها به خاک کشور پاکستان متواری شدند و فرماندهان ارشد مرزبانی به منظور بررسی مسئله و تاکید بر دست گیری و تحویل تروریست ها به دولت ایران از سوی کشور پاکستان در منطقه حاضر شدند.

لازم به ذکر است به احتمال فراوان مراسم تشییع این دو شهید مرزبان خراسان شمالی روز شنبه برگزار خواهد شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار