حقوق مسلم میزبانان صنعت نفت محقق شود/ لزوم همکاری دستگاه نظارتی

حجت‌الاسلام محمود محمودی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اخیرا اتفاقاتی افتاده است که بر اساس آن، ارائه خدمات عام‌المنفعه صنعت نفت به محیط پیرامونی این صنایع با محدودیت‌هایی روبرو شده است.

وی اضافه کرد: مردم مناطق پیرامونی صنعت نفت خواسته‌ها و حقوقی در قبال این صنایع دارند و انتظار می‌رود که با همکاری دستگاه‌های نظارتی و مدیران نفتی، حقوق مردم در مناطق نفتی و گازی به صورت کامل محقق شود.

امام جمعه کنگان با تاکید بر اینکه نباید دستگاه‌های نظارتی محدودیتی را برای صنعت نفت در این زمینه ایجاد کنند، ادامه داد: امیدواریم مسئولان ذی‌ربط مذاکراتی را در این زمینه داشته باشند و تدبیری بیاندیشند که مردم میزبان صنعت نفت نیز به حقوق خود دست یابند.

وی خواستار افزایش خدمات عام‌المنفعه صنعت نفت به محیط پیرامونی صنایع شد و بیان کرد: مردم این مناطق با حضور صنعت نفت با آسیب‌ها و مشکلاتی روبرو شده‌اند که حق آنها است که از خدمات مناسبی نیز برخوردار شوند.

حجت‌الاسلام محمودی با اشاره به اینکه زیاده‌خواهی مردم میزبان صنعت نفت نیز روا نیست، تصریح کرد: امیدواریم شرایط خشک و سخت‌گیرانه در راه خدمات‌دهی به محیط پیرامونی لغو شود تا مردم متضرر نشوند.

وی افزود: خواسته ما این است که با رعایت همه جوانب قانونی، شرایطی فراهم شود که با همکاری و همراهی دستگاه‌های نظارتی و مدیران نفتی، مردم مناطق میزبان صنعت نفت به حقوق خود در دستیابی به خدمات عام‌المنفعه صنعت نفت دست یابند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار