جزئیات جدید از فیلم Power Rangers از زبان برایان کرانستون

Bryan Cranston

برایان کرانستون، بازیگر نقش «زردان» در فیلم سینمایی Power Rangers، به تازگی در مصاحبه‌‎ای اطلاعات جدیدی درباره نقش خود در این فیلم فاش کرد. با زومجی در ادامه خبر همراه باشید.

برایان کرانستون به تازگی در مصاحبه‌ای با اینترتینمنت تونایت در رابطه با نقش خود در فیلم Power Rangers صحبت‌هایی انجام داد. کرانستون همچنین در رابطه با گذشته شخصیت نیز صحبت کرد. وی به اینترتینمنت تونایت گفت:

این یک فیلم سینمایی است و قرار نیست مقدار زیادی از جلوه‌های کامپیوتری در آن مورد استفاده قرار گیرد. نکته مهم این است که «زردان» یک انسان عادی است که در این دنیا گیر افتاده است اما بعد از مدتی این موضوع عادی می‌شود. او هنوز یک قلب و ذهن دارد اما در حال حاضر باید به رنجرهای قدرتمند کمک کند تا از کره زمین دفاع کنند.

فیلم سینمایی Power Rangers در تاریخ ۲۴ مارس ۲۰۱۷ (۴ فروردین ۱۳۹۷) اکران خواهد شد. الیزابت بنکس قرار است نقش منفی فیلم را بازی کند و داکر مونت گامری، آر جی کایلر، بکی جی، لودی لین و نیومی اسکات نیز نقش رنجرها را بازی می‌کنند. سازندگان فیلم اعلام کرده‌اند که قرار است قسمت‌های بعدی این مجموعه را نیز بسازند.

منبع: Gamespot

ممکن است این مطالب را هم بپسندید:

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار