تورهای گردشگری درورامین ادامه پیدا می‌کند/معرفی جاذبه‌های گردشگری

علی حیدریان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به این نکته که شهرستان ورامین ظرفیت های بسیار فراوانی در حوزه گردشگری دارد، اظهار داشت: شهرستان ورامین در حوزه گردشگری استعدادهای بالایی دارد و وجود جاذبه های گردشگری فراوان این منطقه می تواند مورد توجه گردشگران قرار بگیرد.

شهردار ورامین افزود: شهرستان ورامین در حوزه گردشگری مذهبی، فرهنگی، تاریخی و طبیعی از پتانسیل بسیار بالایی برخوردار است و در صورت معرفی هر چه بیشتر این آثار تاریخی، می توان زمینه حضور گردشگران را در ورامین فراهم ساخت.

وی با اشاره به برنامه مدیریت شهری ورامین برای آشنایی هر چه بیشتر شهروندان با آثار فرهنگی و تاریخی منطقه ادامه داد: از ابتدای سال جاری تورهای گردشگری با هدف آشنایی هر چه بیشتر شهروندان و مردم منطقه با آثار تاریخی، مذهبی و طبیعی شهرستان راه اندازی شد.

شهردار ورامین بیان داشت: مدیریت شهری ورامین از حضور نوجوانان و جوانان در تورهای گردشگری که به هدف آشنایی شهروندان با جاذبه های گردشگری منطقه اجرایی می شود، استقبال می کند.

وی ادامه داد: شهرداری ورامین آماده همکاری برای معرفی هر چه بیشتر و مطلوب تر جاذبه های گردشگری منطقه به شهروندان است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار