X بستن تبلیغات
5. Fixed

۲ هزار و ۱۶۶ یتیم در اردبیل حامی یابی شد

بهروز زلالی صبح پنج‌شنبه در بازدید از پایگاه‌های جمع‌آوری زکات فطریه در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: هزار و ۷۱۸ حامی در طول این ایام حمایت از ایتام را بر عهده گرفته‌اند.

وی با تأکید به اینکه هیچ یتیم بدون حامی در استان نداریم، اضافه کرد: تلاش ما بر این بود بر تعداد حامیان ایتام در طول ماه رمضان اضافه کنیم تا امکانات و نیازمندی‌های آن ها بیش از پیش تأمین شود.

مدیرکل کمیته امداد استان با تأکید به اینکه برخی ایتام یک حامی و برخی تا ۲۰ حامی دارند، ادامه داد: انتخاب یتیم بر عهده حامی است و هیچ اجباری در انتخاب فرد خاص وجود ندارد.

به گفته زلالی سرانه حمایت از یتیم ماهانه ۲۰۰ هزار ریال تعیین شده و با این وجود این مبلغ نیز ممکن است به درخواست حامی کم و زیاد شود.

وی متذکر شد: هر یتیم شماره‌حساب مجزایی دارد که تمامی هدایا به حساب وی انتقال می‌یابد و به عنوان پس‌انداز و یا سرمایه تأمین نیازمندی‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد.

مدیرکل کمیته امداد استان با تأکید به اینکه ایتام گروه سنی زیر ۱۸ سال را شامل می‌شود، اضافه کرد: در کنار آن کمیته امداد به فرزندان مددجوی بالای ۱۸ سال نیز کمک می‌کند.

زلالی همچنین به اطعام ۲۰ هزار مددجو در طول ماه رمضان اشاره و تصریح کرد: خیرین از بابت سفره‌های افطاری ۹۴ میلیارد ریال مشارکت داشتند.

وی افزود: در حال حاضر نیز جمع‌آوری زکات فطریه در دستور کار است و مبالغ جمع‌آوری شده به نیازمندان همان محله و همان شهر تعلق خواهد گرفت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار