9 آباژور که با دکوراسیون منزل شما ست می شود!

روشنایی و چراغ های تزئینی: آباژورها به عنوان یک عنصر تزئینی منحصر به فرد نقش موثری در دکوراسیون داخلی فضای نشیمن و اتاق خواب شما بازی می کنند. امروزه می توانید آباژور مناسب با سبک های مختلف دکوراسیون خود را انتخاب کنید و چهره ی متمایزی به فضای داخلی خود ببخشید، با چیدانه همراه باشید تا با هم آباژور های مختلف در فضاهای داخلی را بررسی کنیم.

تصویر آباژور خانه نور

شاید این آباژور اتاق خواب برای شما آشنا باشند، آباژورهایی با کلاهک پارچه ای ساده که غالبا برای فضای اتاق خواب مورد استفاده قرار می گرفت، از مزیت این مدل از آباژورها این است که می توانید آن ها را با سبک های رایج دکوراسیون خود هماهنگ کنید.

آباژور های کلاسیک خانه نورتصویر آباژور خانه نور

یک آباژور پایه بلند کلاسیک با کلاهک نقاشی شده همان عنصری است که می تواند چهره ی دکوراسیون شما زیر رو کند! توجه داشته باشید که نقوش و رنگ های کلاهک آباژور شما باید با سایر لوازم و وسایل شما هماهنگی داشته باشد، برای ست کردن آن می توانید از پرده و یا کوسن های خود کمک بگیرید.

عکس نمونه کارهای آباژور خانه نورتصویر آباژور خانه نور

آباژور پایه بلند بهترین گزینه برای دکوراسیون نشیمن شما محسوب می شود می توانید مدل های متناسب با دکوراسیون خود را انتخاب کنید و فضای خود را منحصر به فرد کنید. در انتخاب آباژور های پایه بلند به سبک مبلمان خود توجه کنید، حضور یک آباژور کلاسیک در کنار مبلمان مدرن جلوه ی چندانی نخواهد داشت مگر آنکه به طور کلی سبک دکوراسیون شما تلفیقی باشد تا به تواند به فضای شما جلوه ی خاصی ببخشد.

عکس نمونه محصولات مبلمان دی دریمتصویر دی دریم

آباژور ایستاده گزینه ی دیگری برای پر کردن فضاهای خالی شماست، پس در انتخاب آباژور برای فضاهای خالی خود دقت کنید این آباژور می تواند در کنار یک مبل تک و یا میز قرار گیرد و نقطه ی کانونی فضای شما را بسازد.

آباژور پارابولا PRFL آرپ دیزاین

آباژور پارابولا PRFL آرپ دیزاین

۶۷۰,۰۰۰ تومان

آباژور پارابولا PRTL آرپ دیزاین

آباژور پارابولا PRTL آرپ دیزاین

۳۰۲,۵۰۰ تومان

آباژور پارابولا PRFS آرپ دیزاین

آباژور پارابولا PRFS آرپ دیزاین

۵۸۳,۵۰۰ تومان

آباژور مدرن تمام چوب یکی دیگراز آباژورهای رومیزی پر طرفدار است که می تواند علاوه بر روشنایی به فضای شما گرمای خوبی ببخشد، این مدل از آباژور ها به دلیل شیارهای موجود در بدنه ی خود در هنگام روشنایی بازی نور و سایه جذابی را به وجود می آورند که چهره ی منحصر به فردی به دکوراسیون شما می بخشد.

آباژور کد ٠١٢١ خانه نور

آباژور کد ٠١٢١ خانه نور

۱۳۵,۰۰۰ تومان

آباژور کد ۰۱۳۳ خانه نور

آباژور کد ۰۱۳3 خانه نور

نامشخص

آباژور مدل pluto کد ٠١٣١

آباژور کد ۰۱۳2 خانه نور

۱۳۵,۰۰۰ تومان

آباژورهای فانتزی گونه ی دیگری از آباژورهای مطرح در دکوراسیون های امروزی است.ای آباژورها بیشتر در رنگ های پاستلی و شاد عرضه می شود که می تواند در بخش های مختلف دکوراسیون فانتزی شما از اتاق خواب تا نشیمن و یا اتاق کودک شما جلوه گری کند.

استند کد ۳۰۴۰۰/۰۲ روشنایی مجلسی

عکس استند کد 30400/02 روشنایی مجلسی

نامشخص

آباژور رومیزی کد ۸۰۰۱ روشنایی مجلسی

عکس رومیزی کد 8001 روشنایی مجلسی

نامشخص

استند کد ۳۰۰۶۰۱ روشنایی مجلسی

عکس استند کد 300601 روشنایی مجلسی

نامشخص

آباژورهای فلزی با طراحی های خاص یکی دیگر از انتخاب های منحصر به فرد شما خواهد بود که می تواند در فضای دکوراسیون شما جلوه گری کند توجه داشته باشید که این آباژور ایستاده شیک را می توانید با هر سبک دکوراسیونی هماهنگ کنید.

مشکات رومیزی ۳ صورت و معنا

مشکات رومیزی 3 صورت و معنا

۱۳۰,۰۰۰ تومان

مشکات ایستاده زمینی صورت و معنا

مشکات ایستاده زمینی صورت و معنا

۸۵۰,۰۰۰ تومان

مشکات ایستاده تاجدار صورت و معنا

مشکات ایستاده تاجدار صورت و معنا

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

آباژورهای مشبک هم مانند آباژور چوبی مدرن در فضای شما جلوه گری خاصی خواهد داشت، این مدل از آباژورها به دلیل نقوش متنوعی که در بدنه خود دارند در زمان روشن شدن بازی نور و سایه منحصر به فردی را در فضای دکوراسیون شما به وجود می آورند. این آباژورها به دلیل ایجاد آرامش برای فضاهایی مانند اتاق خواب ها بهترین گزینه محسوب می شوند.  

آباژور آرته ATTL آرپ دیزاین

آباژور آرته ATTL آرپ دیزاین

۳۶۷,۵۰۰ تومان

آباژور تی سرا طرح گلادیس

آباژور تی سرا طرح گلادیس

نامشخص

آباژور رومیزی سری LAMPAN خانه رویایی ایکیا

آباژور رومیزی سری LAMPAN خانه رویایی ایکیا

نامشخص

آباژورهای رنگی بهترین گزینه برای فضای اتاق خواب و اتاق کودک محسوب می شود، این آباژورها را می توانید با رنگ های پرده، فرش و کوسن های اتاق خواب خود هماهنگ کنید و ظاهر دکوراسیون اتاق خواب خود را متمایز کنید . 

اگر برای دکوراسیون خود به دنبال لوستر و آباژور خاص و متنوعی هستید، و یا از شلوغی های بازارهای امروز کلافه اید، کافی است سری به ویترین کالا های چیدانه بزنید، و از آرامش خرید را در خانه ی خود لذت ببرید. امتحان کنید شگفت زده خواهید شد!

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار